Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna
Tytuł: Koncepcja nowego systemu Microsoftu Windows 9

PostNapisane: 29 gru 2013, o 21:35 
Novy
Online: 1d 7h 55m 22s
Tematy: 15
Poland

Koncepcja nowego systemu Microsoftu Windows 9

Windows 9 ma przynieść kilka istotnych ulepszeń wizualnych pokazujących nowoczesność platformy Microsoftu.

Markus McNugen, jeden z projektantów, który opracował już kilka koncepcji systemu Windows 9 pokazał swoją nową propozycję dla tego systemu. Tym razem pulpit w nowej interpretacji cechuje się niezwykłą prostotą.

W zasadzie można powiedzieć, że są to tylko drobne różnice w stosunku do istniejącego pulpitu. Są to takie elementy jak spłaszczone i przerobione ikonki obszaru systemowego. Dla wielu może się to okazać jednak zbyt mało.

Oczekuje się, że nowy system Windows 9 pojawi się na początku 2015 roku. Przynieść ma sporo zmian, w tym nowe menu Start.

Źródło: softpedia.com

Mężczyzna
Tytuł: Re: Koncepcja nowego systemu Microsoftu Windows 9

PostNapisane: 29 gru 2013, o 21:42 
Admin
Nastrój:
feel_good
Online: 86d 1h 54m 40s
Tematy: 15
Poland

ja mam tylko jedną istotną uwagę, pomijając już kwestię tego że Windows 8 nie jest dorobiony i nie zgodny ze sterownikami sprzętu z Windows 7, mianowicie:
co złego miał Windows 7? którego sam używam na jednym z komputerów, oczywiście że nic, pracuje bardzo dobrze, jest dużo mniej awaryjny niż Windows XP i Vista, ale oczywiście ma jedną wadę - nie zarabia już tak jak powinien, przecież trzeba klientów czymś skusić żeby kupili nowy system, do laptopów i stacjonarek i tak będzie instalowany teraz już tylko Windows 8, ale cena komputera zawiera już oczywiście koszt systemu
jeszcze trochę i Microsoft będzie wypuszczał systemy operacyjne co pół roku, bo przecież po co aktualizować aktualne systemy...
a kafelki które początkowo pojawiły się w wersji mobilnej Windowsa są po prostu nie do zniesienia, po co komu ładne, małe i uporządkowane ikony pulpitu skoro można mieć oczojebne kafelki w ilości 10 na cały ekran, żenada

i nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem i entuzjastą Linuxa, chociaż pracuje mi się na nim idealnie, ale oczywiście tylko pracuje, w rozrywce, np. grach wciąż przegrywa z Windowsem

♪ Bo dobrej muzyki trzeba słuchać głośno ♪
d(-_-)b

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]